Tajlandia wyspy

TOP 5: Tajlandia i jej najpiękniejsze wyspy

Tajlandia to idealny kierunek wakacyjnej wyprawy, szczególnie dla tych, którzy stawiają na egzotyczne podróże i relaks na rajskich plażach. Kto chce spędzić niezapomniane wczasy w tym kraju, ten znajdzie dla siebie sporo atrakcji na tutejszych wyspach. Którym z nich biura podróży poświęcają najwięcej uwagi i dlaczego warto na nie postawić?

TOP 5: Koh Mook
Plaże, lasy i rybackie wioski, urzekające swym charakterem – oto atrakcje, którymi urzeka Koh Mook. Ta wyspa znana jest z pięknych miejsc do plażowania oraz z malowniczych tras rowerowych, dzięki którym stała się ważnym celem wypraw dla osób aktywnych. Ważnym punktem na tej wyspie jest też Szmaragdowa Jaskinia, w rejonie której z pewnością warto zagościć.

TOP 4: Koh Yao Yai
Koh Yao Yai to jeden z najważniejszych punktów na turystycznej mapie Tajlandii, a powodów, dla których warto się tu wybrać, jest sporo. Kameralna atmosfera, drewniane domki na palach i piękne widoki – oto czynniki, dzięki którym można się tu nacieszyć wypoczynkiem na najwyższym poziomie. Koh Yao Yai urzeka też polami ryżowymi i kokosowymi gajami, a spacery w takiej scenerii na długo zapiszą się w pamięci każdego turysty. A co z tymi, którzy stawiają na relaks nad wodą? I im nuda nie zagrozi, a pięknych miejsc do plażowania i nurkowania jest tu sporo.

TOP 3: Koh Lanta
To kolejna tajska wyspa, na terenie której można spędzić wspaniały urlop. Koh Lanta to doskonałe miejsce dla tych, dla których priorytetem są piękne plaże oraz malownicze widoki. Tropikalne lasy, jaskinie i wodospady są kolejnymi atrakcjami, dzięki którym pobyt na wyspie stanie się dla wielu z nas wspaniałą przygodą. Nie brak tu również ciekawych ofert dla miłośników aktywnego wypoczynku, dla których nie lada gratką może się okazać wędrówka po terenach Mu Ko Lanta National Park.

TOP 2: Koh Phi Phi
Koh Phi Phi to piękne widoki, rajskie plaże oraz idealne warunki do wypoczynku. Błękitne laguny, wapienne skały i tropikalne lasy – taka sceneria sprawia, iż pobyt w tej części Tajlandii może się na długo zapisać w pamięci każdego z nas. To wyjątkowy skrawek ziemi, któremu z pewnością warto poświęcić więcej uwagi.

TOP 1: Phuket
Jest jedną z najsłynniejszych wysp świata oraz jednym z najlepszych miejsc na udane wczasy w Tajlandii. Phuket to świetne zagospodarowanie i liczne atrakcje, dzięki którym każdy będzie mógł tu spędzić czas w przyjemny i pożyteczny sposób. Piękne plaże, stare miasto Phuket oraz wspaniałe posągi Buddy – oto wybrane skarby, z jakimi można się spotkać na tej wyspie.

Tajlandia zachwyca swym charakterem i doskonałymi warunkami do wypoczynku, a wczasy na jej rajskich wyspach mogą się dla wielu z nas okazać świetną propozycją. Biura podróży kuszą ciekawymi ofertami takich wypraw, zatem w turystycznych katalogach bez problemów znajdziemy dla siebie taki plan podróży po Tajlandii, który będzie możliwie jak najlepiej odpowiadać naszym indywidualnym preferencjom.

Scroll to Top
Call Now Button