Gdzie wysłać dziecko na kolonie? Obozy młodzieżowe?

Gdzie wysłać dziecko na kolonie? A może szukasz obozu dla dzieci niepełnosprawnych? Otóż z naszym biurem Tripky.pl możesz zaoferować dziecku ekstra kolonie językowe, obozy artystyczne, czy obozy tematyczne, gdzie dzieci uczą się i bawią.

Wypasione kolonie letnie zostają we wspomnieniach maluchów na lata! Wszystkie nasze edukacyjne wyjazdy zatwierdzone są przez kuratorium oświaty.

Obozy językowe dla najmłodszych

Na obozie językowym dziecko ma szansę poznać lepiej dany język, ale także zwyczaje i kulturę wybranego kraju. Na obozach językowych dla maluchów uczymy się nowych słów poprzez zabawę, a podczas wolnego czasu śpiewamy piosenki dla dzieci na świeżym powietrzu.

Kolonie językowe to także doskonała okazja do poznania nowych dzieciaków, a pierwszy wyjazd będzie swoistym chrztem bojowym, który zaprawi Twoje dziecko do udziału w następnych koloniach.

Na jakie kolonie tematyczne wysłać dziecko?

Jeśli nie wiesz, gdzie wysłać dziecko, aby spędziło kolonie letnie na aktywności, którą lubi lub zależy Ci na tym, aby Twoje młodsze dzieci poznały smak nowych przygód, to Tripky.pl bardzo chętnie zabierze Twoje dziecko w góry, gdzie poćwiczymy wspinaczkę, czy na Mazury, gdzie dzieci co roku ćwiczą taniec, uczą się pływać kajakiem, a także spędzają czas wypełniony w różne zajęcia tematyczne typu survival, gotowanie, czy windsurfing.

Na naszych zajęciach dodatkowych maluchy rozwijają motorykę, spostrzegawczość, siłę, a także nabywają nową wiedzę.

Obozy sportowe dla młodzieży i młodszych dzieci

Sport to zdrowie, a obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci o charakterze sportowym pomogą wyrzeźbić przyszłego zawodnika na sportowca.

Dzieci uczą się techniki jazdy rowerem górskim, a także pływania kajakiem na czas. Kiedy pociechy potrenują nowe umiejętności, czekają na nie nowe miejsca, do których pójdą po śladzie GPS w rajdzie orientacyjnym na czas. Nasze obozy są dobrym pomysłem dla dziecka o różnych zainteresowaniach, ponieważ bardzo dbamy o jakość naszych zajęć.

Zagraniczne atrakcje czekają na dzieci

Na naszych koloniach nie ma nudy i rutyny. Zapewniamy dzieciom zróżnicowane posiłki, wyjazdy zagraniczne i moc atrakcji. Dziecko może spróbować kuchni z całego świata, a także skorzystać z wycieczek zaplanowanych na czas pobytu w naszym ośrodku.

Podczas obozów bywamy w górach, zwiedzamy jaskinie. Dzieci spędzają czas pod okiem wykwalifikowanych wychowawców, którzy są wyspecjalizowaną kadrą w sporcie, sztuce, a także kulturoznawstwie.

Obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci rozwijają więzi społeczne. Wiele maluchów wraca do nas co roku!

Największą dumą naszych kolonii jest jednak fakt, że kiedy rodzic ma wolne, jego dziecka spędza czas z rówieśnikami, poznając nowe przyjaźnie, a także rozwijając się społecznie podczas kolonii.

Wbrew pozorom wyjazd z domu kształtuje dość mocno młodego człowieka i uczy się on poprzez zabawę nowych ról. To zawsze jest korzystne dla dziecka.

Przewiń do góry
Call Now Button