Platon Beach

WIELKA GRECKA PRZYGODA

Wyspa Skiathos, Zamek Platamonas, Litochoro góry Olimp i Wawóz Enipeas, Łaznia Zeusa, Stara wioska Palaios Panteleimonas

Autokar 12-18 lat

Dostępne terminy

Termin wycieczki

08.07.2024 – 18.07.2024

Liczba dni

11

Cena za osobę

3099zł 2999zł + 100 euro (Do 01.05.2024)

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 2899 zł

Od 02.05.2024 lub po wyczerpaniu miejsc promocyjnych cena dla tego terminu nieznacznie wzrośnie, zarezerwuj już dziś!

OLIMPIC BEACH:

OLIMPIC BEACH – miejscowość wypoczynkowa położona w centralnej części Riwiery Olimpijskiej, nad Zatoką Termajską, w sąsiedztwie Paralii, ok. 4 km od Katerini. Otoczona sosnowymi lasami, z niezwykle pięknymi, piaszczystymi plażami oraz z widokiem na Olimp.

Marzysz o wspaniałych wycieczkach? OLIMPIC BEACH to będzie cel naszej wyprawy! Słoneczna miejscowość wypoczynkowa położona w centralnej części Riwiery Olimpijskiej.

Zapraszamy do krainy bogów i herosów, gdzie gorące rytmy i greckie smaki urzekną każdego :). Plaże, Słońce i Olimp – czy trzeba czegoś więcej?

żywioł ziemi

Nic tak nie zbliża nas do żywiołu ziemi jak mityczna wycieczka do Parku Narodowego Góry Olimp, wycieczki do Palios Panteleimonas oraz Zamku Platamonas!

żywioł ognia

Palący piasek greckich plaż zapamiętasz na długo, a gorące słońce rozpali w każdym jego własny żywioł ognia.

żywioł wody

Poczuj jak rozpiera Cię żywioł wody w rejsie na wyspę Skiathos oraz mitycznych plażach Grecji.

ŚwiadczEnia

CENA ZAWIERA:

 • 8 noclegów w hotelu Platon ***; wyżywienie FB;
 • transport autokarem z Katowic do Grecji i spowrotem;
 • wycieczkę do Parku Narodowego góry Olimp, Litochoro góry Olimp i Wawóz Enipeas, Łaznia Zeusa
 • wycieczkę do Paleos Panteleimonas oraz zamku Platamonas
 • rejs statkiem na wyspę Skiathos oraz plażowanie na plaży z brokatem;
 • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej;
 • grecką opiekę medyczną;
 • ubezpieczenie;
 • realizację programu;
 • podatek VAT

Cena nie zawiera:

 • innych wycieczek fakultatywnych;
 • opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10zł;
 • opłaty za Turystyczny Fundusz Pomocowy 10zł;
 • Ciepły posiłek podczas drogi – ok. €10;
 • kaucji zwrotnej w wysokości €20 (na wypadek ewentualnych zniszczeń);
 • opłaty klimatyczno-administracyjna €20;
 • świadczeń nie wymienionych w ofercie;
 • serwisu plażowego;

Kalkulacje wykonane przy założeniu wyjazdu z Katowic. Możliwość organizacji wyjazdu z innych miejscowości przy uzbieraniu się odpowiedniej ilości osób za dopłatą.

Hotel Platon Beach***

Położony jest przy promenadzie ok. 30 m od plaży(pierwsza linia brzegowa), 100 m od centrum tradycyjnej greckiej miejscowości Olimpic Beach oraz 3 km od centrum Paralii, w malowniczym otoczeniu przyrody, w pobliżu wielu atrakcji turystycznych, takich jak Olimp, starożytne miasto Dion oraz dolina Tempe.
W hotelu dostępny basen dla gości.

Sprawdź Hotel w opiniach Google:


https://www.google.com/travel/hotels/s/3wpF7fsrxVwKLcjc9

Położony jest przy promenadzie ok. 30 m od plaży(pierwsza linia brzegowa), 100 m od centrum tradycyjnej greckiej miejscowości Olimpic Beach oraz 3 km od centrum Paralii, w malowniczym otoczeniu przyrody, w pobliżu wielu atrakcji turystycznych, takich jak Olimp, starożytne miasto Dion oraz dolina Tempe.
W hotelu dostępny basen dla gości.

POKOJE: Zakwaterowanie w 3, 4 – osobowych pokojach z bezpłatną klimatyzacją. Każdy pokój posiada łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym (wc, prysznic, ręczniki, suszrka do włosów), TV-SAT oraz balkon. Do dyspozycji uczestników Recepcja, hol, darmowe Wi-Fi w całym hotelu, basen z leżakami. W sąsiedztwie hotelu boiska sportowe.

PLAŻA: Posiada certyfikat Błękitnej Flagi. To jedna z najpopularniejszych i najbardziej znanych „nagród” przyznawanych plażom na całym świecie. Długa, piaszczysta i szeroka z łagodnym wejściem do morza, znajduję się 30 m od hotelu. Leżaki oraz parasole dostępne w momencie zakupu napoju w serwisie plażowym.

Co Was czeka na miejscu:

Mityczna wycieczka do Parku Narodowego Góry Olimp gdzie będziecie mieli wyjątkową okazję przechadzać się po miejscach, którymi dawnej przechadzał się Zeus. Spacer rozpoczniecie z miasteczka Litochoro, które zaprowadzi was do Wodospadu Zeusa przez kanion rzeki Enipeas.

Wycieczka do Palios Panteleimonas – będziecie mogli poznać kamienne miasteczko na zboczach masywu Olimp, do którego prowadzą liczne serpentyny i kręte dróżki znajdujące się 500 m n.p.m. -magiczne miejsce z zapierającymi dech w piersiach widokami na góry i plaże Riwiery Olimpijskiej.

Zamek Platamonas:  jedno z najbardziej malowniczych miejsc. Imponująca twierdza krzyżowców z której rozpościera się widok na całą Riwierę Olimpijską. Sztos!

Rejs na wyspę Skiathos – piękna wyspa z krystalicznie czystą wodą. To właśnie tam był kręcony film Mamma Mia!

Atrakcje rekreacyjne/wypoczynkowe:

opieka wykwalifikowanej kadry wychowawców, ratownika, animatorów oraz trenerów

mityczna wycieczka Parku Narodowego góry Olimp

wycieczka do Paleos Panteleimonas

wycieczka do Zamku Platamonas

Rejs na wyspę Skiathos

trening tenisa ziemnego

stand up paddle, czyli SUPy które będą do dyspozycji podczas całego wyjazdu

abc nurkowania

baloniada

gra terenowa

turnieje sportowe (piłka nożna, piłka wodna, tenis stołowy)

konkursy „Mam talent”

zajęcia językowe

podstawy fotografii 

kandama trick konkurs

bule

street workout dla młodzieży

slackline  (balans na linie)

zajęcia ogólnorozwojowe 

gry i zabawy w wodzie (rakiety, pompowane materace, piłki)

body painting – sztuka tatuażu

kolorowe doplatanki do włosów

kółko e-sportowe

karcianki

sporty wodne

Wycieczki Atrakcje/fakultatywne:

ATENY Podczas wycieczki do Aten będziemy mogli odkryć starożytną część Grecji. Zwiedzimy: port Pireus, stadion Kalimarmaro (miejsce pierwszych Igrzysk Olimpijskich), Pałac Prezydencki, Park Zapion, słupy świątyni Zeusa, Łuk Hadriana, Aeropag, z którego podziwiać można Ateny oraz Akropol, odwiedzimy Parlament, w którym znajduje się Pomnik Nieznanego Żołnierza. Następnie spacer po starożytnej Agorze greckiej i rzymskiej, właśnie tu odbywały się targi, oraz po najstarszej dzielnicy Plaka. Cena : ok. €70/ os.

METEORY Klasztory w Meteorach są najpopularniejszym miejscem ascezy i modlitwy w Grecji. Będziemy mogli zwiedzić klasztory z niesamowitymi widokami oraz odwiedzimy wytwórnię ikon gdzie będzie możliwość zakupu ich na pamiątkę. W drodze powrotnej przejedziemy Doliną Tembi, gdzie po drodze zobaczymy kameralny kościół Agia Paraskievi wykuty w skale. Na koniec wycieczki zatrzymamy się przy źródełku Pięknej Afrodyty. Cena : ok. €35/ os.

Wieczór Grecki – Wieczór połączony z pokazami sztuki tańca greckiego wraz z jego nauką, poza tym kuchnia grecka bez ograniczeń. Słowem znakomita unikalna forma poznania biesiadnej greckiej kultury.
Cena : ok. €25 /os.

Dodatkowe dyskoteki – Dla chętnych wyjścia na dodatkowe dyskoteki koszt ok. €7/os

ważne informacje

Kadra obozowa:
Opiekę nad nastolatkami będzie sprawować wykwalifikowany i doświadczony zespół wychowawców, animatorów, trenerów oraz ratownika.
Bezpieczeństwo uczestników obozów jest dla Nas priorytetem. Niezapomniane wspomnienia z wakacji zapewni kadra obozowa – ludzi pełnych pasji, zaangażowania i ze świetnym podejściem do młodzieży.

Zasady wjazdu na teren Grecji dostępne są na stronie – https://www.gov.pl/web/dyplomacja/grecja

Weź ze sobą do Grecji:
• ważny paszport lub dowód osobisty,
• wypełnioną kartę kwalifikacyjną,
• leki przyjmowane na stałe,
• jedzenie i napoje na drogę do Grecji.
• krem z filtrem UV,
• nakrycie głowy, przewiewne ubrania,
• okulary przeciwsłoneczne,

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 zł/os.), którą Biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) zgodnie z rozporządzeniem, które weszło w życie 1 stycznia 2021 (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), do cen imprez organizowanych i sprzedawanych przez Togoto zostanie doliczona składka (w wysokości 10 zł/os.), którą Biuro ma obowiązek w całości przeznaczać na TFP. Jest to bezzwrotna opłata doliczana do każdej umowy, zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek pobierania składek na TFP dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku.

SPRAWDŹ WSZYSTKIE NASZE ATRAKCJE:

Scroll to Top
Call Now Button