Pomysły na wakacje dla nastolatków

Jak zaplanować wakacje dla nastolatków, by dziecko spróbowało nowych wyzwań?

Organizacja wakacji dla nastolatków może być nie lada wyzwaniem. Jeśli nie masz pomysłu na realizację wolnego czasu dzieci, to możesz skorzystać z kilku ciekawych rozwiązań, które zawsze się sprawdzą.

Na świeżym powietrzu, domowe SPA, czy wycieczki rowerowe w Twojej okolicy. Wokół miejsca zamieszkania też można robić w wakacje ciekawe rzeczy.

Co ciekawego można robić w wakacje z nastolatkiem?

Wyznacznikiem udanych wakacji nie muszą być kosztowne wyjazdy zagraniczne. Możecie cały dzień spędzić razem z dziećmi nad wodą, urządzić piknik, czy zorganizować wycieczkę rowerową.

Wystarczy znaleźć fajne miejsce w najbliższej okolicy i dzień może być pełen pasji, a także przygód! Wyjątkowo fajną atrakcją dla dzieciaków jest zorganizowanie im tematycznego Questu. Koniecznie spróbujcie!

Jak produktywnie spędzić wakacje z dzieckiem?

Zróbcie sobie listę rzeczy, które chcielibyście z dziećmi wykonać. Nauka nowego sportu, słodkie lenistwo nad wodą w upalny dzień, czy dobra zabawa z przyjaciółmi na działce.

Możliwości spędzania czasu produktywnie jest bardzo wiele, chociażby wyjazd na obozy sportowe, gdzie na nastolatków czeka świetna zabawa! Tymczasem rodzice mają czas wyłącznie dla siebie.

Obozy sportowe dla nastolatków z Tripky.pl

Wakacje organizowane na własną rękę są super, ale czas wakacyjny można też spędzić na obozie tematycznym z Tripky.pl.

Wakacje są wyjątkowe, niech dzieciaki spróbują najbardziej wyrafinowanych form spędzania czasu. Takich, jak na naszych obozach tanecznych, czy sportowych, które rozwijają pasję i zafascynowanie. Organizujemy wyjazdy za granicę, a także na terenie kraju. Góry, morze, Mazury i wieś.

Co można robić w wakacje w domu?

Wakacje w domu nie oznaczają, że cały dzień przesiedzisz na kanapie. Podczas wakacji możecie odwiedzić znajomych, czy pograć w gry planszowe. Chodzić na basen, nad rzekę, czy urwać się na popołudniowe rolki.

Co można robić, aby się nie nudzić w wakacje?

Jest wiele możliwości, byś Ty, jako rodzic, a także Twoje dziecko wakacje pamiętało pozytywnie.

Zrób porządek na swoim komputerze, wyślij pocztówkę, czy odwiedź babcię. Pojedź do bliskich, okres wakacji sprzyja budowaniu więzi rodzinnych.

Zaproś znajomych dziecka, niech zrobią imprezkę

Zaproś znajomych dziecka na cały dzień, niech w wakacje robią imprezki! Głośna muzyka, tańce, grill i już jest niezła zabawa.

A może spanie na świeżym powietrzu pod namiotem?

Rodzice na pewno pamiętają ten klimat. Zapach namiotu, trawy pod podłogą i każdy szelest, który słychać było przed zaśnięciem.

Spanie w namiocie to jedna z ciekawszych form spędzania wolnego czasu przez nastolatków. Dzieciaki kochają takie przyjemności w ogrodzie!

Zrób przetwory w przyszłą gospodynią

Spędzenie czasu z dzieckiem to dla rodziców fantastyczna okazja, by dowiedzieć się czegoś o swoich dzieciach, a także nauczyć je tradycji rodzinnych.

Zrób z dziećmi przetwory, sprawdź, czy są jakieś ciekawe wydarzenia w Twoim mieście. Na pewno znajdziesz coś wyjątkowego; sztukę w teatrze, kino dla nastolatków, czy wycieczka z przewodnikiem.

A może domowe SPA?

Jeśli masz córkę, to będzie wniebowzięta, jeśli zrobisz jej piknik z koleżankami, a potem domowe SPA. Wystarczy trochę ogórka, kąpiel z pianką i już młoda dama ma dzień pełen wrażeń.

Pomalujcie paznokcie i wykończcie je kolorowymi naklejkami. Podaruj dziewczynkom szkatułę z koralami od babci, udostępnij szafę ze strojami, a zobaczysz, jak modnie skończy się ten wieczór.

Scroll to Top
Call Now Button