Zastanawiasz się, gdzie na obóz młodzieżowy wysłać dziecko, by było zadowolone z wakacji?

Obozy młodzieżowe są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem, które lubią rodzice, a także dzieci. Wymarzony obóz dla starszej młodzieży w górach, czy nad morzem jest pełen niespodzianek i atrakcji, ale przede wszystkim jest zorganizowany od A do Z.

Zobacz, gdzie szukać kolonii dla dzieci na rok 2022 i jak wybrać dobre biuro podróży, które umili lato dzieciakom w kraju i za granicą.

Gdzie szukać kolonii dla dzieci?

By znaleźć fajny obóz dla dziecka, gdzie będzie dobry klimat i świetna kadra, nie trzeba szukać daleko. Oferta obozów młodzieżowych Tripky.pl to obozy sportowe i obozy językowe, które są świetną okazją do szlifowania języka podczas spędzania wolnego czasu.

Aby wakacje były pełne zadowolenia, poza zajęciami zorganizowanymi w blokach tematycznych, dla naszych podopiecznych przygotowaliśmy także:

  • rozgrywki sportowe;
  • aktywny wypoczynek, gdzie do dyspozycji jest ścianka wspinaczkowa;
  • atrakcyjny program gier i zabaw z animatorem;
  • dyskoteki;
  • pokoje w różnym standardzie;
  • park linowy;
  • wycieczki autokarem i plażowanie;
  • dobre wyżywienie dostosowane do potrzeb dziecka;
  • codzienny relaks i czas na swoje własne aktywności.

Obozy młodzieżowe 2022 z Tripky.pl

Nasze biuro oferuje kolonie i obozy, zapewniając odpowiednie ubezpieczenie, zgody i zezwolenia na organizowanie takich imprez. Kadra instruktorska ma kwalifikacje i uprawnienia, by zapewnić dzieciom bezpieczeństwo podczas pobytu na obozie.

Super zabawa, codzienne wyprawy, czy plażowanie nad jeziorem wpisane są w ofertę naszych usług. Zapewniamy także indywidualne wyżywienie, dostosowane do potrzeb dzieci. Każdy nasz obóz młodzieżowy zaskoczy młodego człowieka czymś wyjątkowym.

Obozy sportowe — obozy młodzieżowe

Zapraszamy serdecznie na nasze obozy młodzieżowe w zakresie sportu. Oferujemy wspinaczkę, pływanie kajakiem, czy naukę jazdy na rowerze górskim.

Obozy tematyczne

Rekordy popularności bije obóz paintballowo-wojskowy i obozy survivalowe. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów dzieciaki uczą się technik przetrwania i tego, jak poradzić sobie w terenie.

Wypoczynek dla młodzieży w Polsce na najpiękniejszych plażach lub w górach

Serdecznie zapraszamy na obozy młodzieżowe nad morzem w Polsce, a także na kolonie w górach. Zabieramy dzieci w malownicze miejsca w kraju, gdzie dysponujemy świetną bazą turystyczną na wyłączność dzieciaków.

Zdobędziemy górskie odznaki, pokonując szczyty górskie i spłyniemy pontonem po rzece w Pieninach. Zwiedzimy nadmorskie atrakcje, takie, jak motylarnia, zajrzymy na szlaki turystyczne w pobliskim rezerwacie, a także poszukamy muszelek i bursztynu na plaży.

Obozy młodzieżowe — obozy zagraniczne

Szczególnie dużą popularnością cieszą się nasze obozy zagraniczne. Dla starszej młodzieży to szansa na zwiedzanie innego kraju i poznanie nowej kultury.

Organizujemy obozy młodzieżowe 2022 do Grecji, gdzie dzieciaki zasmakują pięknych plaż, pysznych przysmaków i widoków, które zostaną w ich sercu na długie lata. W pakiecie najlepsza słoneczna pogoda i turkusowe niebo.

Scroll to Top
Call Now Button