o nas

Jako Tripky.pl tworzymy zgrane trio i wraz z naszymi pomocnikami Zgorky.pl i Wgorky.pl wynosimy turystykę w Polsce na nowy, wyższy poziom. Wywołujemy burzę wśród konkurencji, przełamując sztampową szarugę, jaka wkradła się na polski rynek turystyczny. Jesteśmy jak fala tsunami zmiatająca z drogi wszystko, co standardowe, zwykłe, nudne dając naszym Klientom powiew podróżniczej świeżości i ekscytacji wynikającej z pasji, którą chcemy dzielić i zarażać. Jak wiadomo, po burzy zawsze przychodzi słońce i tęcza mieniąca się tysiącami barw – pragniemy być jak ona, dostarczając Tobie niezapomnianych wrażeń, emocji i wspomnień w najróżniejszych odcieniach.

Przy współpracy z naszymi przyjaciółmi ze szkoły narciarskiej Zgorky.pl zapewniamy nie tylko niezapomniane letnie wakacje, ale także górskie wyprawy najwyższych lotów. Pośród śnieżnych stoków i szczytów nasi doświadczeni instruktorzy i eksperci z wieloma krajowymi i międzynarodowymi uprawnieniami dostarczą Ci najlepszych wrażeń i nauczą tego, co sami potrafią. Poczuj przypływ adrenaliny i satysfakcji, jakiego nie doświadczyłeś nigdy wcześniej, a wszystko to w komfortowych, bezpiecznych warunkach – znamy się na tym jak nikt inny. Jako że jesteśmy nie tylko specjalistami w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim pasjonatami, w których sercach góry zagościły na stałe, mierzymy coraz wyżej i dalej starając się poszerzać horyzonty. Nieustannie stawiamy sobie nowe cele i wyzwania – z nami nigdy nie stoisz w miejscu!

Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu jesteśmy jak burza na rynku turystyki górskiej – dostarczamy niezapomnianych wrażeń i emocji z najwyższej półki, jednak jak wiadomo po burzy zawsze przychodzi słońce, tęcza i błogi spokój. My również chcemy być jak one dostarczając Wam zapierających dech widoków, które sami pokochaliśmy dbając jednocześnie o najwyższy komfort i bezpieczeństwo.
Jesteśmy tutaj dla Was – dużych i małych stale poszukując najlepszych miejsc wypoczynku o niepowtarzalnej atmosferze, często prowadzonych lokalnie, od pokoleń, takich, które sami chętnie odwiedzamy i wspominamy z nieskrytą nostalgią, ponieważ na stałe wyryły się w naszych sercach i umysłach. Nie zwlekaj, przeżyj swoją niezapomnianą przygodę i zakochaj się w górach tak jak my!

Jako Tripky jesteśmy doświadczoną i żywiołową ekipą działającą na rynku od lat. Tak jak ziemia stanowi solidną podstawę wszelkich budowli i przedsięwzięć tak fundamentem naszego i Twojego sukcesu jest wiedza i doświadczenie specjalistów z wielu dziedzin nauk społecznych, humanistycznych i przyrodniczych takich jak m.in.:
 ·        Wychowanie fizyczne
 ·        Kulturoznawstwo
 ·        Turystyka
 ·        Mistrzowie słowa mówionego i pisanego, czyli absolwenci filologii (angielskiej, niemieckiej, francuskiej)
 Nasza kadra posiada szereg uprawnień – zarówno krajowych jak i międzynarodowych, jednak sama wiedza i doświadczenie to nie wszystko do pełnego sukcesu potrzeba jeszcze tej „iskry”, która nada całemu przedsięwzięciu życia.
W naszym przypadku źródłem ognia i niespożytej energii są młodzi, pełni pasji i kreatywności ludzie o niespotykanej wyobraźni i w zasadzie nieograniczonych możliwościach twórczych, gdzie limitem jest Twoja kreatywność.

Jesteśmy grupą doświadczonych i pełnych zapału specjalistów w swojej dziedzinie, jednak nie to jest największą siłą. Cała moc i klucz do sukcesu leży w zgraniu całego zespołu i wzajemnych więziach, które łączą poszczególnych jego członków, których stanowicie także Wy – nasi klienci. Wspólnie przez lata stworzyliśmy to, co dzisiaj dumnie możemy nazwać monumentem czy górą, w której każdy stanowi swojego rodzaju kamyk, niewielki fragment, który sam w sobie może znaczyć niewiele, jednak w połączeni z resztą zespołu tworzy spójną i solidną całość w postaci żywiołowego biura podróży Tripky.

Zespół

Scroll to Top
Call Now Button